ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

  • Eklenme Tarihi :15.05.2023 | 12:46
  • Muhabir :

RUHLARINIZ ŞAD OLSUN Temizyürek Medya Bünyesinde çalışan mesai arkadaşımız ZAFER İNLİ ve Ailesini 6 Şubat 2023 günü meydana gelen depremde kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

ACIMIZ ÇOK BÜYÜK

Temizyürek Grup içerisinde Genel İdare Sorumluluğu ile birlikte Hatay Söz Gazetemizde Muhabirlik görevini üstlenen mesai arkadaşımız Zafer İNLİ, gönlü güzel eşi Sağlık Çalışanı Özlem İnli ve oğulları Mustafa Kemal İnli  6 Şubat 2023 günü meydana gelen depremde enkaz altında kalarak hayata veda etti.

ACIMIZ BÜYÜK

6 Şubat 2023 günü meydana gelen deprem felaketinde başta Mesai Arkadaşımız Zafer İnli ve Ailesi başta olmak hayatlarını kaybeden Hataylı Gazeteciler İzzet Nazlı, Burak Milli, Erhan Yılmaz, Gökhan Aklan, Hasan Okay ve Ayşe  Figen Arlı’ya da Allah’tan Rahmet Diliyoruz.

YENİDEN AYAĞA KALMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZ İLE ÇALIŞIYORUZ

Temizyürek Grup bünyesindeki HATAY SÖZ GAZETESİ ve HATAY GAZETESİNİ 6 Şubatta meydana gelen deprem felaketi nedeni ile zorunlu bir ara vermek durumunda kalmıştık.  Gazete Ofislerimiz, Baskı Makinelerimizin bulunduğu 3 ofisimiz 6 Şubat depreminde AĞIR HASAR aldı. Şubat ayından bu yana gerek Gazete Çalışanlarımızın hayata yeniden azda olsa dönebilmeleri ve makine parkımızın ağır hasarlı binalardan çıkarılması noktasında çabalar harcadık. Verdiğimiz bu MECBURİ arayı 15 Mayıs 2023 Pazartesi (bugün) günü itibari ile sonlandırıyoruz.

TEMİZYÜREK Grup bünyesindeki Gazetelerimiz ve Haber İnternet Sitelerimiz ile siz Sevgili Okurlarımız ile buluşmak için çok çaba harcadık. Çünkü HATAYLILAR HER KOŞULDA AYAĞA HEP BİRLİKTE KALKMA NOKTASINDA HER ZAMAN BAŞARILI OLMUŞTUR….

UMUDUN YEŞERDİĞİ GÜZELLİKLERİN YENİDEN HAYAT BULDUĞU HATAY’DA YENİDEN BİR ARADA OLMAK DİLEĞİ İLE…