ANTAKYA'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

  • Eklenme Tarihi :03.10.2022 | 23:52
  • Muhabir :

Antakya merkezde köprü korkuluklarına çıkan şahıs intihar etmek istedi.

ANTAKYA'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

 

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da işsiz olduğu gerekçesi ile köprü korkuluklarına çıkan Y.K. yürekleri ağızlara getirdi. Köprü korkuluklarına çıkarak uzun süredir işsiz olmasından kaynaklı psikolojik sorunlar yaşadığını ve ölmek istediğini söyleyen Y.K. polislerin 1 saat süren ikna çabası sonrasında güvenli bir şekilde korkuluklardan indirildi. Gazetecilere “Cumhurbaşkanımız görsün bunları. İşsiz adamın halini görsün” diyen Y.K. polis tarafından ifadesi alınmak üzere önce hastaneye ardından karakola götürüldü.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI VATANDAŞLAR SELFİE ÇEKMEK İİÇİN YARIŞTI

Ata Köprüsündeki korkuluklara çıkarak intihar etmek isteyen Y.K.’yi polis ikna etmeye çalışırken köprü üzerinde toplanan vatandaşlarda selfie çekmek için adeta yarıştı. Yaşananları sosyal medya hesaplarından paylaşmak için yaşananları adeta görmezden gelen vatandaşlar nedeni ile intihar girişimi sırasında polis geniş güvenlik önlemi aldı.

AYNI YERDE 2İNCİ İNTİHARA TEŞEBBÜSÜ

Bu arada Y.K.'nin kısa bir süre öncede yine aynı yerde aynı sebep ile intihar etmek için korkuluklara çıktığı ve yine polis tarafından ikna edilerek indirildiği alınan bilgiler arasında yer aldı. 

 

Haberin Videosu