ATSO’DA YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

  • Eklenme Tarihi :14.11.2022 | 10:35
  • Muhabir :

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) yeni yönetim kurulu üyeleri ve meclis başkanı geçtiğimiz hafta sonunda yapılan toplantı ve meclis başkanlığı seçiminden sonra belli oldu.

ATSO’DA YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

5 Kasım’da yapılan seçimlerde güven tazeleyen Hikmet Çinçin, yapılan yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu asil ve yedek üyeler seçiminden sonra ATSO Başkanı oldu.

ATSO hizmet binasında gerçekleştirilen yeni dönem ilk meclis toplantısında Meclis Başkanlığına Selahattin Eskiocak yeniden seçilirken, yapılan yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri seçimi yapıldı. Yapılan seçimler sonucunda ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına Hikmet Çinçin, yönetim kurulu üyeliklerine Serdal Şahutoğlu, Mehmet Bulanık, Erdoğan Ray, Aykut Özbuğday, Ünal Şorba, Ahmet Bünyamin Yavuz, Cemil Gündüz, Berket Zeytun, İbrahim alkan ve Yakip Alparslan seçildi.

DİSİPLİN KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Yapılan seçimlerde ayrıca ATSO disiplin kurulu da şu isimlerden oluştu: Ömer Gürbüz, Mehmet Güzel, Güzin Şaker, Yusuf Bakımcı, Kenan Bozkurt ve Mehmet Metin Kardaş.

MECLİS BAŞKANI DEĞİŞMEDİ

Yapılan seçimlerde ayrıca meclis başkanı değişmedi. Bjr önceki dönemlerde olduğu gibi Selahattin Eskiocak, yeniden meclis başkanlığına seçildi. Meclis Başkan Yardımcılığına ise Necmettin Çalışkan seçildi. Meclis Katip üyesi ise Abdulgani Mazmanloğlu oldu. (Yaser ÇAPAROĞLU)