BAŞKAN GÜL’DEN İTSO’YA SÜRPRİZLİ ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :04.11.2022 | 14:06

İbrahim Gül, Turan Bozkurt, Enis Göçmen, Ahmet Keskin, MHP Belen ve İskenderun İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BAŞKAN GÜL’DEN İTSO’YA SÜRPRİZLİ ZİYARET

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Ak Parti Belen İlçe Başkanı Enis Göçmen, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin,  MHP Belen ve İskenderun İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları üyeleri,  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Zeki Altun, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner, İTSO Muhasip Üye Gasan Kuran, Yönetim Kurulu Üyeleri, Nedim Şaban, Ali Çitanak, Yılmaz Çağan, Hıdır Güneş,  İTSO  Meclis üyeleri, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve yönetimini  nezaketle karşıladılar.

BELEN İLÇESİ’NE İMKANLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE DESTEK VERİYORUZ

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, “İTSO olarak seçimlerimizi gerçekleştirdik. Yeni yönetim ve meclisimiz görevine başladı. Belen bizim için ayrı bir değer, neticede Belen’de de üyelerimiz var. Belen için hayata geçirmeye çalıştığımız projelerde her zaman yanımızda oldunuz ve bizlere destek verdiniz. Belen’e kurulması düşünülen Sanayi Sitesi başta olmak üzere birçok konuda vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. İTSO olarak Belen’e hizmet noktasında imkânlarımız ölçüsünde hizmet ediyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, görevinizde ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

BÖLGEMİZİN GELİŞMESİ ADINA BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; “Belen’in gelişmesi adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Belediye olarak her zaman İTSO Başkanımıza destek olmaya çalışıyoruz. El birliği ile bölgemizin gelişmesi adına atılacak adımlarda birlikte hareket ediyoruz. Bu vesile ile İTSO Meclis ve yönetimini tebrik ediyor, yeni dönemde bir çok ortak projeleri hayata geçirmeyi temenni ediyorum. İTSO olarak Belen’e yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.

BAŞKAN GÜL’DEN İTSO BAŞKANI YILMAZ’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Ziyarette, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın doğum günü olması nedeni ile sürpriz yaparak pasta ikramında bulundu. İTSO Başkanı Yılmaz ise, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e bu ince ve nazik düşüncesinden dolayı teşekkür etti.