BAŞKAN SAVAŞ HERKESİ DAVET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :08.10.2022 | 21:14

Antakya’nın Maşuklu Mahallesi’nde HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatıyla halkın kullanımına kazandırılan Antakya Maşuklu Koruluğu, 10 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 15.30’da Başkan Savaş’ın katılımıyla açılacak.

BAŞKAN SAVAŞ HERKESİ DAVET ETTİ

Antakya’nın Maşuklu Mahallesi’nde HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatıyla Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından halkın kullanımına kazandırılan Antakya Maşuklu Koruluğu, 10 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 15.30’da Başkan Savaş’ın katılımıyla açılacak.

Vatandaşların güven içerisinde yeşil alanlardan faydalanabilmesi için yapımı tamamlanan Antakya Maşuklu Koruluğu, 10 Ekim 2022 Pazartesi günü vatandaşların hizmetine girecek. Yapımı tamamlanan koruluğun açılışına tüm vatandaşları davet eden HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Yaptığımız çalışmalarla güvensiz bir ortamdan arındırıp bambaşka bir görünüm kazandırdığımız Antakya Maşuklu Koruluğu'nu 10 Ekim 2022 Pazartesi günü saat 15.30'da açıyoruz. Yürüyüş ve koşu yolları, oturma ve oyun alanları, büfe, restoran gibi birçok özelliği barındıran yeni yaşam alanımızın açılışına tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi.