BU SPONSOR KİM?

  • Eklenme Tarihi :26.11.2022 | 00:58

Maddi sıkıntılar çeken Atakaş Hatayspor’da Onursal Başkan Lütfü Savaş, kulübe maddi kaynak bulma konusunda kolları sıvadı.

BU SPONSOR KİM?

Önümüzdeki yıl için bir çok kulübe sponsor olan ve dünya markaları arasında yer aldığı dev bir isimle görüşmeleri devam eden Başkan Savaş, anlaşma sağladığı takdirde kulübe çok büyük maddi gelir sağlamış olacak.

 

 

ATAKAŞ Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş’ın, dev bir sponsor ile görüşmelere devam ettiği öğrenildi. Anlaşma sağlandığı takdirde, Atakaş Hatayspor çok ciddi bir maddi kaynağın sahibi olacak.

Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş’ın, Hatayspor’un geleceğini kurtarmak adına dev bir bir firma ile sponsorluk görüşmesi yaptığı öğrenildi. İsmi sır gibi saklanan firma ile görüşmelerini sürdüren Savaş’ın firmayla anlaşma aşamasına geldiği gelen haberler arasında yer aldı.

OLURSA SÜPER OLUR

Ara transfer döneminde en az 4-5 futbolcuyu renklerine bağlayarak ligde düştüğü zor durumdan kurtulmanın hesaplarını yapan Atakaş Hatayspor maddi kaynak arayışlarını sürdürürken, Onursal Başkan Lütfü Savaş, önümüzdeki yıl için takıma güçlü bir sponsor kazandırmak için kolları sıvadı. Sponsorluk için dev bir firma ile görüştüğü öğrenilen Başkan Savaş, firma ile anlaştığı takdirde Atakaş Hatayspor, ara transfer öncesinde büyük bir maddi kaynak bulmuş olacak.

İSMİ SIR GİBİ SAKLANIYOR

Sponsorluk konusunda çok daha büyük bir isim ile görüşmelerini sürdüren Onursal Başkan Lütfü Savaş’ın görüştüğü firmanın dünya markaları arasında yer aldığı öğrenildi. Şimdilik ismi sır gibi saklanan firmayla yapılacak bir sponsorluk anlaşması ile kulübe maddi yönden çok ciddi katkı olmasını amaçlayan Başkan Savaş, kulübe çok büyük bir maddi kaynak bulmak üzere. Bu konuda herhangi bir açıklama yapılmazken, Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı Lütfü Savaş’ın görüştüğü firmanın adı büyük bir merak uyandırdı.  

İSMİ AÇIKLAMAK DOĞRU DEĞİL

Atakaş Hatayspor’a büyük bir maddi kaynak bulma yönünde görüşmelerinin devam ettiğini belirten Onursal Başkan Savaş, “Şu aşamada ismi dillendirmek doğru değil. Ama şunu söyleyebiliriz, dünyada bir çok futbol kulübüne sponsor olmuş ve halen olmakta olan, ulusal çapta bir firma ile görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşma sağladığımız takdirde kulübümüze çok büyük bir maddi kaynak sağlamış olacağız. Bu konuda çok ciddi bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Diye konuştu.

Başkan Savaş ayrıca, isim verilmesi konusunda ısrarcı olanlara yönelik önümüzde sene için daha ciddi çalışmalar yaptıklarını bildirdi.