DEMİRHANLAR VESTEL PRİMEMALL AVM’DE AÇILIYOR

  • Eklenme Tarihi :29.06.2022 | 10:50

Hatay’da Dayanıklı Tüketim Malları ve Beyaz Eşya sektöründe açtığı 8 şube ile Hatay ve ülke ekonomisine katkı sunan Demirhanlar Vestel, Antakya Primemall AVM’de 30 Haziran’da büyük açılışını gerçekleştiriyor.

DEMİRHANLAR VESTEL PRİMEMALL AVM’DE AÇILIYOR

Hatay genelinde açtığı 8 mağazası ile Hatay ve ülke ekonomisine katkı sunan Demirhanlar Vestel, Antakya Primemall AVM’de 30 Haziran’da büyük açılışını gerçekleştiriyor. 30 Haziran’da Antakya Primemall AVM’de gerçekleştireceği büyük açılış nedeniyle müşterilerine yüzlerce ürünlerde sürpriz fiyatlar sunacak olan Demirhanlar Vestel, 30 Haziran’da tüm vatandaşları stoklarla sınırlı olan sürpriz fiyatlarla müşterilerini bekliyor.

 

Antakya Primemall AVM’de açtığı Demirhanlar Vestel Showroom’un büyük açılışına tüm vatandaşları beklediklerini belirten Demirhanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Musa Demirhan, “Antakya Primemall AVM’de hizmete sunduğumuz yeni mağazamızın açılışını müşterilerimize özel sürpriz fiyatlarla 30 Haziran’da gerçekleştireceğiz. Açılışa özel sınırlı adetlerde ürünlerde süper fiyatlarımız olacak.  Yüzlerce ürünlerde açılışa özel indirimli fiyatların bulunduğu Demirhanlar Vestel mağazamızın açılışına tüm halkımız davetlidir.” dedi. (Murat MUTLU)