DEPREMZEDELERE SİBERAY PROJESİ ANLATILDI

  • Eklenme Tarihi :06.08.2023 | 16:35

Hatay Emniyet Müdürlüğü deprem bölgesi olan Hatay’da siber suçlara karşı vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Yapılan bilgilendirme çalışmalarında el broşürleri dağıtılarak vatandaşlar aydınlatılıyor.

DEPREMZEDELERE SİBERAY PROJESİ ANLATILDI

Depremin vurduğu Hatay’da depremzede vatandaşlar SİBERAY projesi hakkında bilgilendirildi. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Antakya’da bulunan Umuda Koşanlar Derneği ve IGA Konteyner Kenti ziyaret ederek, düzenledikleri toplantılarda depremzede vatandaşları SİBERAY Projesi kapsamında Siber Suçlar ve Bilişim konularında bilgilendirdi ve bilgilendirici el broşürleri dağıttı.

 

EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE PROJESİ DE TANITILDI

Hatay Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Antakya’da bulunan Umuda Koşanlar Derneği ve İGA Konteyner Kentte kalan vatandaşlara Narko Nokta faaliyetleri kapsamımda "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi hakkında ve "UYUMA" uygulaması hakkında bilgi verdi. www.narkotikpolisianne.com adresinin tanıtımını da yapan ekipler, ayrıca eğitime katılan vatandaşlara bilgilendirici el broşürleri dağıttı. (ZÜBEYDE SARI)