EKİN KOLEJİ YAZAR ÖZEN’İ AĞIRLADI

  • Eklenme Tarihi :12.01.2023 | 12:29
  • Muhabir :

Edebiyat dalının ünlü çocuk kitabı yazarlarından Birsen Ekim Özen, Ekin Koleji Konferans Salonu’nda öğrenciler ve öğrenci velileriyle söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

EKİN KOLEJİ YAZAR ÖZEN’İ AĞIRLADI

Hatay’ın Defne İlçesi’nde eğitim ve öğretim alanında ‘Bilimsel Kollektif Eğitim’ sloganıyla faaliyet gösteren Ekin Koleji, edebiyat dalının ünlü çocuk kitabı yazarlarından Birsen Ekim Özen’i ağırlayarak öğrenci ve öğrenci velileriyle buluşturdu. Ekin Koleji Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşiye öğrenciler ve öğrenci velileri katılım gösterdi.

Kısa bir konuşma yapan yazar Birsen Ekim Özen, öğrencilere zihinleri ile yürekleri arasındaki gerçek duyguları buluşturmayı ve sözlerle anlatılamayanların yazıya dökülerek insanlara ulaşabileceklerini anlattı.

Konuşmanın sonunda Ekin Koleji İlkokul Müdiresi Fatma Horoz tarafından Yazar Birsen Ekim Özen’e çiçek ve plaket takdim edilirken, Ekin Koleji olarak Hatay’ın sanatla buluşmasında her zaman öncülük edeceklerini dile getirdi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ve sunumların ardından yazar Birsen Ekim Özen, söyleşiye katılım gösteren öğrenci ve öğrenci velilerine kitaplarını imzaladı. (MURAT MUTLU)