GAZETECİLER GÜNÜ KOKTEYLİ

  • Eklenme Tarihi :11.01.2023 | 10:21
  • Muhabir :

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen kokteyl geniş bir katılımla gerçekleşti.

GAZETECİLER GÜNÜ KOKTEYLİ

HGC’DE 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KOKTEYLİ

Her yıl 10 Ocak’ta kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Hatay Gazeteciler Cemiyeti Hizmet Binası’nda düzenlenen kokteyle HBB Başkan Vekili Adnan Özkaya, Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürü H. İbrahim Parlak, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, SGK Hatay İL Müdürü Hamil Bal, Hatay Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı O. Namık Mursaloğlu, Reyhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Kurt, HATSU Genel Müdürü M. İkbal Polat, HATSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Metin Savaş, HATSU Özel Kalem Müdürü Necmettin Çolak, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, DEVA Partisi Hatay İl Başkanı İlker Eker ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gelecek Partisi Hatay İl Başkanı Can Cankesen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kızılay Hatay Şube Başkanı Ş. Kudret Özbakış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gazete sahipleri ve cemiyet üyeleri katılım gösterdi.

Ziyarete gelen siyasi parti temsilcileri ve STK temsilcilerini HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri kapıda karşıladılar. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan misafirler, basın ahlak kuralları içerisinde gazetecilik görevini tarafsız, objektif ve doğru bir şekilde kamuoyunu bilgilendirerek önemli bir görevi ifa ettiğini bildirdiler. (MURAT MUTLU)