GAZETECİLER MİSAFİRİ OLDU!

  • Eklenme Tarihi :11.11.2022 | 15:43

Antakya’nın önemli tanıtım sektörleri arasında bulunan turizm sektörüne yatırım yaparak istihdam sağlayan Hataylı İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu basın mensuplarını kısa bir süre önce açılışını gerçekleştirdiği Konak Avula Butik Otel’de ağırladı.

GAZETECİLER MİSAFİRİ OLDU!

İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu tarafından Konak Avula Butik Otel’de gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğine HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Hatay İl eski Başkanı Av. Servet Mullaoğlu, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, CHP Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız ile Antakya’da görev yapan gazeteciler katılım gösterdi.

Konak Avula Butik Otel’de gerçekleştirilen kahvaltı etkinliğinde bir konuşma yapan İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu, “Antakya’nın kanayan yarası olan turizm sektörünü canlandırmak ve turizm sektörünün ihtiyaçlarının karşılanması konusunda turizm sektörüne yatırım yapmayı, memleketimize istihdam sağlamayı kendimize bir görev olarak gördük. Butik otelimiz 1890 yılında yapılmış ve ilk günkü dokusunu bozmadan aynı şekilde Antakya’nın turizmine kazandırdık. Pandemi sürecinin olduğu dönemlerde restorasyonunu başlattığımız ve 3 yıl sürede tamamladığımız Konak Avula Butik Otel’i müşterilerimizin hizmetine sunduk. İnşallah bundan sonraki süreçlerde yerli ve yabancı turistlerimizin ihtiyacı olan konaklama ihtiyacının karşılanması için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Hizmete sunduğumuz tarihi özelliği olan Konak Avula Butik Otel’de 5 yıldız konforunu aratmayacak özellikler mevuttur. Davetimize icabet eden HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte tüm basın mensuplarına, CHP Hatay İl eski Başkanı Av. Servet Mullaoğlu, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve Defne İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız’a teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.  

HGC MAZMANOĞLU’NDAN İŞ İNSANI HATUNOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Yapılan konuşmaların ardından kısa bir konuşma yapan HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ise tarihi binayı Antakya’ya kazandırıp istihdama katkı sağlayan Konak Avula Butik Otel işletmecisi İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu’na teşekkür etti.