Hafızlık Yarışmasında Türkiye 4’üncüsü Oldu

  • Eklenme Tarihi :14.05.2022 | 08:56

Şehit M. Şenol Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu 6/D sınıfı öğrencisi Bilal Kourdie Türkiye 4’üncüsü olarak başarıya imza attı.

Hafızlık Yarışmasında Türkiye 4’üncüsü Oldu

Anadolu İmam Hatip liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Arası öğrencilerine yönelik Tekirdağ’da düzenlenen Türkiye finali Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmasında Şehit M. Şenol Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu 6/D sınıfı öğrencisi Bilal Kourdie Türkiye 4’üncüsü olarak başarıya imza attı.

Tekirdağ’da düzenlenen Türkiye finali Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmasında Hatay Şehit M. Şenol Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu 6/D sınıfı öğrencisi Bilal Kourdie Türkiye 4’üncüsü oldu. Girdiği yarışmalarda önce Hatay birincisi, ardından bölge birincisi olan Bilal Kourdie, 12 Mayıs’ta gerçekleştirilen yarışmada da Türkiye dördüncüsü olarak başarıya imza attı. Öğrencilerinin başarısından dolayı gurur duyduklarını belirten Okul Müdürü Çağatay Açıkalın ve Sorumlu öğretmenler Ahmet Acem ile Şükrü Çayırcı, “Yapılan yarışmalarda Hatay birinciliği, ardından bölge birinciliği ve son olarak 12 Mayıs’ta Tekirdağ’da düzenlenen Türkiye finallerinde Türkiye 4’üncüsü olarak başarı yakalayan öğrencimizi tebrik ediyor, okul hayatında başarılarının devamını diliyoruz.” dediler. (Haber Merkezi)