HAYRİ SANDIKÇI EMEKLİ OLDU

  • Eklenme Tarihi :03.02.2023 | 11:17
  • Muhabir :

Dörtyol'da görev yaptığı süre içerisinde gönüllere taht kuran kıymetli kaymakam Hayri Sandıkçı 42 yıllık memuriyet süresinin ardından yaş haddinden emekli olduğunu açıkladı

HAYRİ SANDIKÇI EMEKLİ OLDU

Kıymetli Valimiz Hayrı Sandıkçı yaptığı açıklamada: “İnançla,mutlulukla, onurla keyif alarak ifa ettiğim 39 yılı Mülki idare amirliği olmak üzere 42 yıl 6aylık kamu hizmetinden bugün itibarıyla yaş haddinden dolayı emekli olmanın gururunu yaşıyorum.

 

Bu süre içinde  yakın ilgi ve desteğini gördüğüm,kaymakam ve vali yardımcısı olarak çalıştığım,Yumurtalık Sındırgı Palu Sarıkaya Tatvan Anamur Selçuk ve Dörtyol İlçeleri ile Kastamonu Zonguldak Konya Burdur ve Manisa İlleri halkına ,memur ve yöneticilerine şükranlarımı sunarım.  Bu görevleri ifa ederlerken,acı tatlı zor ve mutlu günlerimde hep yanımda olan acılarımı ve mutluluklarımı paylaşan sevgili aileme teşekkür ederim. Tüm dostlarımı ve beni unutmayan herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum ! Milletimize ve Ülkemize mutlu, aydınlık ve onurlu yarınlar diliyorum!” dedi. (Haber Merkezi)