HEDEFLER MASAYA YATIRILDI

  • Eklenme Tarihi :18.01.2023 | 13:29
  • Muhabir :

Hatay Tarım Orman İl Müdürlüğü 2022 yılı içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetlerin değerlendirmesi ve 2023 yılı ile ilgili hedeflerin belirlenmesi amacıyla 2023 Yılı I. Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

HEDEFLER MASAYA YATIRILDI

Müdürlük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda; 2023 yılında uygulanacak faaliyetler ve projelerle ilgili olarak İlçe Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimiz istişarelerde bulundu. İlçe Müdürlüklerimizin birbirleriyle ve İl Müdürlüğü ile olan koordinasyonları da görüşüldü.

Toplantı gündeminde yer alan gıda güvenliği ve denetimleri, hayvan sağlığı faaliyetleri ve aşılama çalışmaları, tarım arazilerinin kullanımının etkinleştirilmesi projelerinin durumu, sunulan, uygulanmakta olan ve yeni başlayacak olan projelerinin durumu, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Hatay’ın tarım ve faaliyetlerini etkin bir şekilde yürütmek ve ayrıca üreticilerimizin bu konudaki talep ve ihtiyaçlarını gidermek amacıyla çözüm önerileri görüşüldü.(Haber Merkezi)