HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETME ARAYIŞINDAYIZ

  • Eklenme Tarihi :17.01.2023 | 12:33

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve İletişim Fakültelerini ziyaret etti.

HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETME ARAYIŞINDAYIZ

REKTÖR EREN: HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETME ARAYIŞINDAYIZ

 MKÜ Rektörü  Prof. Dr. Veysel Eren, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Yengil, Prof. Dr. Cemil Serhat Akın ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Serpil Kır Elitaş Sağlık Bilimleri Fakültesinin yönetim ve  akademik personelle bir araya geldi. Fakültenin işleyişine yönelik bilgi alan Rektör Prof. Dr. Eren yeni dönemde yapılacak bilimsel araştırma ve projeler ile birimlerin gelecekteki hedefleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında üniversitenin ve fakültenin mevcut durumu ele alınarak karşılıklı beklentiler dile getirilerek akademisyenler ve idari personellerin talepleri hakkında  istişarelerde bulundu.

İLETİŞİM FAKÜLTESİNE ZİYARET

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren fakülte ziyaretleri kapsamında İletişim Fakültesi’nde akademik ve idari kadroyla buluştu. Rektör Prof. Dr. Eren, Fakültenin aynı zamanda dekanı olarak mevcut beklentilerine hakim olduğunu bununla birlikte Rektör olarak fakülteden beklentilerinin de aynı oranda yüksek olduğunu ifade etti. Önümüzdeki dönemde akademik faaliyetlerin artarak devam etmesi arzusunu belirten Rektör Prof. Dr. Eren öğrenci merkezli bir yaklaşımla her zaman çözüm üretme arayışında olacaklarını söyledi. Ziyaret hediye takdimiyle sona erdi.

MİMARLIK FAKÜLTESİNİ ZİYARET ETTİ

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren ziyaretlerine Mimarlık Fakültesi ile devam etti. Rektör Prof Dr. Erfen yeni dönemde Mimarlık Fakültesinin Hatay gibi tarihi ve kültürel zenginliğe sahip bir şehirde daha öne çıkan bir kimliğe bürünmesi için çalışacaklarını belirtti. (Haber Merkezi)