HÜRRİYETÇİ YEREL SEN’E HATAYLI BAŞKAN

  • Eklenme Tarihi :06.12.2022 | 13:18

Hürriyetçi Yerel Sen’in Genel Başkanı Hataylı Gökhan Yıldırım oldu. Hürriyet Yerel Sen ilk kongresini yaptı.

HÜRRİYETÇİ YEREL SEN’E HATAYLI BAŞKAN

 Hürriyetçi Yerel Sen’in Genel Başkanı Hataylı Gökhan Yıldırım oldu. Hürriyet Yerel Sen ilk kongresini yaptı. Ankara Gölbaşı’nda gerçekleştirilen kongrede, sendikanın genel başkanı Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde görevli Gökhan Yıldırım oldu.

Genel Başkanlığa Yıldırım’ın seçildiği kongrede, yönetim kuruluna da Eskişehir’den Halil Aydoğdu, Barbaros Bozacı, Hasan Karaköse, Yusuf Çınkıllar, Balıkesir’den Mehmet Arslan ve Giresun’dan Şaban Bayrak seçildi.

Kongre sonra bir açıklama yapan Hürriyetçi Yerel Sen’in Genel Başkanı Gökhan Yıldırım, 2023 yılının ilk aylarında yeni kurulacak olan bir konfederasyon çatısı altında yerel hizmetler alanında yetki mücadelesi vermek için çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.    

Genel kurul üyelerine teşekkür eden Yıldırım, “Şahsıma ve yönetim kurulumuza layık görülen ve tevdi edilen bu görev için genel kurul üyelerimize çok teşekkür ederim.Görev sürem boyunca yüksek görev bilinci ve gayretiyle memur arkadaşlarımın haklarını arama ve insan onuruna yakışır sosyal bir yaşam sürdürmeleri için mücadele edeceğim. Bu amaçla çıktığımız yolda birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” dedi. (Haber Merkezi)