İŞKUR iş arayanlar ile İşverenleri buluşturacak

  • Eklenme Tarihi :05.12.2022 | 13:37
  • Muhabir :

Hatay Çalışma ve İş Kurumu 07-08 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştireceği Sanal İstihdam Fuarı ile iş arayan vatandaşlar ile Firma yatkililerini buluşturacak.

İŞKUR iş arayanlar ile İşverenleri buluşturacak

Fuarda işsiz veya daha iyi şartlarda iş arayan vatandaşlarımız firmaların iş taleplerine başvuru yapabilecek, İş arama sürecinde İş ve Meslek Danışmanlarınca düzenlenecek seminer ve bilgilendirme panellerine katılarak iş arama konusundaki bilgi düzeylerini arttıracak ve çeşitli sektörlerdeki firmalar ile tanışma fırsatı bulacaklar. Hatay Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hüsnü Çelik konu ile ilgili Akdeniz bölgesinden farklı illerin de katılım sağlayacağı fuarda iş arayan vatandaşlarımızın iş başvurusu yapabileceklerini ve Personel arayan firmaların istedikleri personelleri seçme fırsatını bulacaklarını belirterek, “Tüm vatandaşlarımız fuara davetlidir” dedi.

Fuara katılmak isteyenler 07-08 Aralık 2022 tarihinde saat 10:00-17:00 saatleri arasında www.sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden fuara katılım sağlayabilecekler.