İYİKİ VARSIN MUHSİN…

  • Eklenme Tarihi :19.01.2023 | 10:36
  • Muhabir :

Alınan bilgiye göre İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesinde eğitim gören Muhsin Konur günlük harçlıkları ile hergün askıya ekmek bırakarak örnek bir davranış sergiliyor.

İYİKİ VARSIN MUHSİN…

Hatay’da harçlıkları ile her gün maddi durumu yetersiz vatandaşların alabilmesi için askıya ekmek asan öğrenci “İyi ki varsın” dedirtti. 

Konur’un bu örnek davranışını öğrenen İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek öğrenciyi makamında kabul ederek  erdemli davranışından ötürü teşekkür etti. İskenderun Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Şenöz ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Bilgin ile birlikte Hayırsever Öğrenci Muhsin Konur’u makamında kabul eden Kaymakam Demiryürek şunları söyledi “Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi'nde öğrenim gören Muhsin Konur adlı gencimizi “okul harçlıklarıyla her gün askıya ekmek bırakarak” gösterdiği örnek davranışı nedeniyle Fırıncılar Odası Başkanı Sn. Mahmut Şenöz ve Okul Müdürü Sn. İbrahim Bilgin ile birlikte tebrik ettik. Sevgili Muhsin’e hayat yolunda başarılar diler, bu erdemli davranışının diğer gençlerimize de örnek teşkil etmesini temenni ederim”. (Haber Merkezi)