KAHRAMAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

  • Eklenme Tarihi :17.01.2023 | 09:41
  • Muhabir :

Kısa bir süre önce teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayarak Türkiye genelinde sendikacılık faaliyetlerini sürdüren Hürriyet Sağlık-Sen gerek Türkiye genelinde, gerekse Hatay genelinde farkındalık yaratmaya devam ediyor.

KAHRAMAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Sağlık alanında sendikacılık faaliyetlerini sürdüren Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Serdar Kahraman, yaptığı farkındalıklarla kamuoyunun takdirini kazanmaya devam ediyor. Sendika üyesi memurlara ve üyelere 3 ayda bir verilen toplu sözleşmeden hak ettiği parayı Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak bir kez daha kamuoyunun takdirini kazandı.

KAHRAMAN: PARA BİRÇOĞU İÇİN HERŞEYDİR, BİZİM İÇİN HİÇBİRŞEY!

Konu ile ilgili olarak düşüncelerini paylaşan Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Serdar Kahraman, “Rabbim kimsenin hakkına girmeyi nasip etmesin. Hürriyet Sağlık Sen’li bir kardeşiniz olarak 3 ayda bir verilen 292 TL toplu sözleşme parasını Ocak ayında Türkiye’nin gözbebeği Mehmetçik Vakfı’na bağışladığımı belirtmek isterim. Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı olan ve jet hızıyla uygulamaya konan bu yüzde 2 barajını protesto ediyorum. Tüm sendika üyeleri eşit prim alana kadar bağışlarım devam edecektir. Yüzde 2 barajını yıkacağız. Birçoğu için para her şeydir ama bizim için hiçbir şeydir. Kimse bizi ve hürriyetimizi satın alamaz. Bizim duruşumuza paha biçilemez. Elhamdülillah, dün neysek, bugün de yarın da O'yuz. Bize güvenen ve hep yanımızda olan hür gönüllü Hürriyet Sağlık-Sen üyelerine teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Gülümseyin, Geliyoruz.” dedi. (Murat MUTLU)