KAŞIKÇI’DAN ARD ARDA ZİYARETLER

  • Eklenme Tarihi :24.01.2023 | 09:39

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (HESOB) ve Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni (HESOB) Ziyaret etti.

KAŞIKÇI’DAN ARD ARDA ZİYARETLER

Ziyarette Hatay’ın sorunları konuşulurken, iş insanları yeni yıldan beklentilerini MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı ile paylaştılar.

Kaşıkçı, Antakya’da bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret eden Taşıkçı, burada esnafın sorunlarını dinledi. Bol bol not alan Kaşıkçı, esnafın toplumun bel kemiği olduğunu belirterek, sorunlarla yakından ilgileneceğini ve bu sorunları meçclise taşıyacağını söyledi.

ATSO’YU ZİYARET ETTİ

Kaşıkçı daha sonra, MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Atay ve il yönetimi ile birlikte Antakya Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret etti. Burada ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak tarafından karşılanan Kaşıktı, iş insanlarının sorunlarını dinledi.

Ayrıca fikir alışverişinde bulunulan ziyaretle ilgili kısa bir açıklama yapan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, “ Sayın Meclis Başkanımız Selahattin Eskiocak ve Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile birlikte heyetimizi ağırladık. Ziyarette; Ülkemiz ve İlimiz gündeminde yer alan konular, Hatay İş dünyası olarak 2023 yılından beklentilerimiz ve İlimiz ile ilgili Oda olarak takip ettiğimiz konular ile ilgili bilgi paylaştık. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, yeni göreve başlayan İl başkanımıza ve Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar dilerim.” dedi. (Haber Merkezi)