MELAHAT ERGİN DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

  • Eklenme Tarihi :17.01.2023 | 15:38
  • Muhabir :

Merhume Melahat Ergin’in HBB Mezarlık Kompleksi’nde öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze namazını oğlu Mustafa Ergin imamlık yaparak kıldırdı.

MELAHAT ERGİN DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 

Yorum Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Ergin Medya TV Yönetim Kurulu Başkanı Sadullah Ergin’in annesi Melahat Ergin, önceki gün vefat etmesinin ardından dün HBB Mezarlık Kompleksi’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Merhume Melahat Ergin’in HBB Mezarlık Kompleksi’nde kılınan cenaze namazına başta Ergin Ailesi olmak üzere Adalet eski Bakanı ve DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı O. Namık Mursaloğlu, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, DEVA Partisi Antakya İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, belediye meclis üyeleri, Resmi Kurum Daire Müdürleri, STK Başkanları ve Temsilcileri, Sendika Başkanları ve Temsilcileri, eski belediye başkanları, gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

 Cenaze namazının ardından omuzlara alınan merhume Melahat Ergin’in tabutunu oğulları ve sevenleri taşıdı. Yapılan dualarla son yolculuğuna uğurlanan merhume Melahat Ergin Antakya Asri Mezarlığı’nda bulunan rahmetli eşi merhum Hacı İbrahim Hakkı Ergin’in yanına defnedildi.  Hatay Söz Gazetesi olarak merhume Melahat Ergin’e Allah’tan rahmet, başta Yorum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadullah Ergin olmak üzere kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Murat MUTLU)