MİMAROĞLU AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

  • Eklenme Tarihi :16.01.2023 | 16:49
  • Muhabir :

Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek’in kayınbabası ve Sabiha Hale Temizyürek, Özge Hande Burci ve Mehmet Tuna Mimaroğlu’nun babası Hüseyin Mimaroğlu 74 yaşında hayatını kaybetti.

MİMAROĞLU AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek’in kayınbabası Hüseyin Mimaroğlu hayatını kaybetti.

Çukobirlik’te yıllarca çalıştıktan sonra emekli olan 74 yaşındaki Hüseyin Mimaroğlu’nun cenazesi ikindi namazına müteakip HBB Mezarlık Kompleksi’nde kılındı. Cenaze törenine başta Mimaroğlu Ailesi ve yakınları olmak üzere HBB Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Nida Yılmaz, eski Antakya Belediye Başkanı Mehmet Yeloğlu, HBB Birim Müdürleri ve personelleri, HATSU Birim Müdürleri Personelleri, DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, STK Başkanları ve çok sayıda sevenleri katılım gösterdi.

HBB Mezarlık Kompleksi’nde kılınan cenaze namazının ardından omuzlara alınan merhum Hüseyin Mimaroğlu’nun tabutu dualar eşliğinde Antakya Asri Mezarlığı’nda gözyaşları arasında defnedildi. Temizyürek Medya Ailesi olarak merhum Hüseyin Mimaroğlu’na Allah’tan rahmet, başta Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Temizyürek olmak üzere kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.