Narkorehberler görev başında

  • Eklenme Tarihi :19.01.2023 | 10:51
  • Muhabir :

HATAY Emniyet Müdürlüğü’nün Narkorehberleri düzenlediği seminerlerle vatandaşları UYUMA ve En İyi Narkotik Polisi Anne projelerini tanıtmaya devam ediyor.

Narkorehberler görev başında

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli Narkorehberleri, il genelinde sürdürdüğü bilgilendirme çalışmalarına Altınözü Boynuyoğun Geçici Barınma Merkezi, Hatay Meslek Edindirme Merkezi, Ateş Özel Güvenlik Şirketi, Reyhanlı Halk Eğitim Merkezi ile Nedime Keser Halk Eğitim Merkezinde düzenlediği semirlerin yanında okullarda da çalışmalarını sürdürdü. Antakya ve Defne’de  bulunan Hacı Nurlu Anadolu Lisesi, Hayrettin Özkan Ortaokulu, Nizamettin Özkan İlkokulu, Kavalcık İlköğretim Okulu ve Abdi İpekçi Ortaokulundaki veli ve öğretmenlerin yanı sıra, Devlet Su İşleri Müdürlüğünde çalışan personellere de Uyuma ve En İyi Narkotik Polisi Anne projeleri tanıtıldı.

 

Narkorehberler ayrıca Defne, Narlıca ve  Akarca’da bulunan, uygulama noktalarında  Narko Nokta kapsamında 5 faaliyet gerçekleştirerek bin 545 vatandaşa broşür dağıttı.  (MEHMET ÇAĞLAR)