ÖĞRENCİLERE KİTAP, ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITILDI

  • Eklenme Tarihi :05.03.2024 | 11:50
  • Muhabir :Haber Merkezi

ÖĞRENCİLERE KİTAP, ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITILDI

Hatay gönüllüleri Konseyi Derneği Başkanı Tahir Dönmezer öncülüğünde Yayladağı ilçesine bağlı Yenice Mahallesi’nde okuyan öğrencilere kitap ve malzeme desteğinde bulunuldu.

 

Başkan Dönmezer, Yenice Mahallesi’nde okulu ziyaret ederek sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Eğitimin önemine vurgu yapan Dönmezer, her daim öğrencilere destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Hatay’ın binlerce yıllık tarihini korumak, kültürel değerlerini ön plana çıkartarak gelecek kuşaklara aktarma görevini yıllardır gönüllü olarak sürdüren Dönmezer, Hatay gönüllüleri Konseyi Derneği tarafından edinilen kaynak kitapları ve satranç setlerini 8. sınıf öğrencilerine bizzat dağıttı. Dönmezer ayrıca ana sınıf çocuklarına çeşitli oyuncak ve Sungur Mahallesi çocuklarına oyuncakları dağıtarak mutluluklarını paylaştı. Yedi köyün taşımalı olarak eğitim verdiği Yenice Çerçi Hacı Ali Alkan ortaokulu 8. sınıf öğrencilerine derslerinde başarı dileklerini ileten Dönmezer, ziyaretlerini çekilen hatıra fotoğrafları ile noktaladı.