ÖĞRENCİLERE MOTİVASYON PİKNİĞİ

  • Eklenme Tarihi :19.05.2022 | 10:19

Antakya TOBB Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi, Üniversite sınavları öncesinde 12. Sınıf öğrencilerine motivasyon pikniği düzenledi.

ÖĞRENCİLERE MOTİVASYON PİKNİĞİ

Tahtaköprü mesire alanında Hatay Diyanet Gençlik, Hatay Öncü Gençlik Spor Kulübü ile birlikte düzenlenen motivasyon pikniğine öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

 

Konu ile ilgili Antakya TOBB Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi’nden yapılan açıklamada, “Öğrencilerimizin Sınava hazırlık sürecindeki  stres ve kaygıyı ortadan kaldırmak ve Sinav ile ilgili doğru Rehberlik hizmeti vermek adına Motivasyon piknik etkinliği Tahtaköprü Mesire Alanında gerçekleştirdik. Öğrencilerimize Piknik  etkinliğinde bulunan Okul Müdürümüz  M.Hanifi Tuncer'e, Okul İdarecilerimize, Okulumuz Öğretmenlerine, Hatay Diyanet Gençlik Başkanı Serkan Sarıkaya hocamıza, Diyanet Gençlik Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Cuma Demir'e, Mürsel Gümüş'e,  Ayvaz Yanmaz'a, Hatay Öncü Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerine ve Hatay Öncü Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Malgaç'a, bizlere araç ve piknik noktasında sponsor olan Beyza Piliç'e ve Beyza Piliç Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalışkan'a  Etkinlikte Emeği geçen Öğretmen ve Öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.” denildi. (Haber Merkezi)