OYA&NUMAN DÜNYA EVİNE GİRDİ

  • Eklenme Tarihi :19.12.2022 | 14:06
  • Muhabir :

Antakya Belediyesi personellerinden Numan Dingil ve Oya Dönmez muhteşem bir düğün töreninde mutluluğa evet dediler.

OYA&NUMAN DÜNYA EVİNE GİRDİ

Hatay’ın köklü, saygın ve sevilen ailelerinde olan Dönmez ve Dingil ailelerinde düğün heyecanı yaşandı.   Özyurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Metin Dingil ile Belgin Dingil’in oğlu Numan Dingil hayatını ilimizin saygın ailelerinden Yusuf ve Nurhayat Dönmez’in kızı Oya Dönmez Saray Plaza’da yoğun katılım ile gerçekleşen düğün töreni ile birleştirdi.

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Hatay Temsilcisi Mithat Kalaycıoğlu, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu,Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek, STK Başkanları, İş İnsanları, Basın Mensupları ve çok sayıda seçkin davetlinin bulunduğu salona alkışlar arasında giren Oya&Numan çifti ilk dansları ile tüm konukları adeta büyülediler.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın nikahlarını kıydığı Oya&Numan çiftinin şahitliklerini Cuma Dönmez, Serdar Kayserilioğlu, Faik Yapar ve Selçuk Balsever yaptı.

Hatay Söz Gazetesi olarak Oya&Numan Dingil çiftine hayırlı olsun diyerek bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (Haber Merkezi)