ÖZTRANS GİRNE FUARINDA

  • Eklenme Tarihi :02.06.2023 | 13:45

Lojistik sektöründe yaptığı yatırımlarla filosunu yenileyerek hizmete devam eden Öztrans Grup Lojistik, un üreticilerinin K.K.T.C.’deki fuara katılarak gücünü ortaya koydu.

ÖZTRANS GİRNE FUARINDA

Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu’nun 17. sini düzenlediği uluslararası kongre ve sergisi, 22-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı firmaların ilgi gösterdiği fuarda, sadece ürünlerin sergilenmezken Türkiye’nin un sanayisindeki sorunlar da masaya yatırıldı.

Uluslararası düzeyindeki fuara sektöründe önemli hamleler yaparak aktif rol üstlenen Öztrans Grup Lojistik de yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Dönmez’in de yakından ilgilendiği fuarda, araç filosu da tanıtıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Dönmez ve firmanın üst düzey yönetimi, unculuk sektöründe aktif olan ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamış firma temsilcileriyle bir araya geldi.

Dönmez, fuarın çok verimli geçtiğinin altını çizerek, “Firma olarak araç filomuzda yaptığımız yatırımlarla her ürünü taşıma kapasiteye sahip olduğumuzu gösterdik. Her zaman kendini yenileyen, ar-geye önem veren, dünya taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek uyum sağlayabilen, rakiplerine karşı bir adım önde olabilmek için çaba sarf eden bir firmayız” dedi.

Yusuf Dönmez, bu tür fuarları çok önemsediklerini kaydederek bölgenin, aktifliğini de ortaya koyduklarını sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)