SAĞLIKLA BÜYÜ LİNA...

  • Eklenme Tarihi :21.08.2023 | 15:24

Bölgemiz basın sektörünün başarılı ve sevilen isimlerinden olmalarının yanında asrın felaketi sonrası kamuoyunu bilgilendirme adına gösterdiği insan üstü çabası ile bilinen Anadolu Ajansı Muhabiri ve aynı zamanda Hatay Basın Cemiyeti Yönetim Kurulu

SAĞLIKLA BÜYÜ LİNA...

Faika&Mehmet Bayrak çiftinin ikinci bebekleri Lina bebek  Reyhanlı Devlet Hastanesi’nde hayata gözlerini açarken Bayrak çitfinin ve ilk çocukları olan Poyraz’ın mutluluklarının gözlerinden okunduğu görüldü. 3415 gr  ve 52 cm olarak dünyaya gelen Lina Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

İkinci kez Anne Baba olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Faika&Mehmet Bayrak çifti Lina bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizerek yaptıkları açıklamada :” Yaşanan büyük acılar sonrasında hanemize gelen Lina bebek bizlere büyük bir heyecan ve mutluluk yaşattı.21 Ağustos 2023 tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz Lina’nın anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen kıymetli doktorlarımıza ve kızımızın    doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Reyhanlı Devlet  Hastanesinde   doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yağmur Öztoprak Barutçu’ya ,Doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dediler. (Haber Merkezi)