TAPU MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE

  • Eklenme Tarihi :16.05.2023 | 11:13
  • Muhabir :

Hatay’ın İskenderun İlçesinde Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kısa bir süre önce atanan Tapu Müdürü Leyla Sarıbal Egin, binası hasar gördüğü için yeni yerindeki görevine başladı.

TAPU MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE

Yüzyılın felaketine neden olan depremlerin etkilediği 11 ilden Hatay’ın İskenderun ilçesi Atatürk Bulvarında bulunan Tapu Müdürlüğü binası da meydana gelen hasardan dolayı kullanılamayacak duruma geldi. İskenderun’da vatandaşların tapu ile ilgili hizmetlerin kesintiye uğramaması için, Leyla Sarıbal Egin idaresindeki İlçe Tapu Müdürlüğü Mustafa Kemal Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı NO: 20’deki yeni adresinde hizmet verdiği bildirildi.

Tapu Müdürü Leyla Sarıbal Egin, vatandaşa sağlıklı ve huzurlu bir ortamda hizmet vereceklerini belirterek tapu müdürlüğü ile ilgili işlemleri yeni hizmet binasına gelerek takip edilebileceğini söyledi.

6 Şubatta yaşanan 04.17 depremi dolayısıyla halka geçmiş olsun dileklerini sunan Tapu Müdürü Leyla Sarıbal Egin, yaşamını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileğinde bulundu. (Haber Merkezi)