TAYFUR SÖKMEN PAZAR YERİ AÇILDI

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 11:39
  • Muhabir :

Antakya Belediyesi Tayfur Sökmen Pazar Yeri’nin resmi açılışı gerçekleştirildi

TAYFUR SÖKMEN PAZAR YERİ AÇILDI

 Açılış törenine Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HASOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz,

Semt pazarımızı daha önce vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bugün resmi açılışını yapıyoruz. Açılışı yaparken de eksiklerini tespit ettik. Bu eksikleri de en kısa zamanda gidereceğiz. Bu Pazar yerimizin yanı sıra kentimizin değişik mahallelerinde, 2024’te yapılacak olan mahalli seçimlere kadar en az 4 tane kapalı semt pazarı daha yapmayı hedefliyoruz.” dedi.

GÜZEL BİR HİZMET OLDU

Pazarcı esnafına, açtıkları semt pazarından daha iyilerini yapma sözü de veren Başkan Yılmaz, “Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Semt pazarımız tüm esnaflarımıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’te yaptığı konuşmada Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın yapmış olduğu çalışmaların meyvelerini vermeye başladığını belirterek, “Bu gibi semt pazarlarımızda esnafımızın rahatı çok önemli. Yazın güneşten, kaşında yağmurdan koruyan bu tür semt pazarları vatandaşlarımızın da rahat bir şekilde alışverişlerini yapmaları konusunda çok önemli. Bu bakımdan çok güzel bir hizmet olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HASOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Tayfur Sökmen Pazar Yeri’ni açarak vatandaşların hizmetine sundu. (Yaser ÇAPAROĞLU)