Tech Istanbul Ön Kuluçka Başvuruları Başladı! - Hatay Söz Gazetesi

Tech Istanbul Ön Kuluçka Başvuruları Başladı!

  • Eklenme Tarihi :13.05.2024 | 08:08
  • Muhabir :Haber Merkezi

Tech Istanbul Ön Kuluçka Başvuruları Başladı!

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin girişimcilik programlarını yürüten Tech Istanbul ön kuluçka başvuruları ile ilgili çağrısını duyurdu. İşte tüm detaylar!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB), girişimcilik ve teknoloji merkezleri faaliyetlerini sürdüren Tech Istanbul, geliştirdiği girişimcilik programlarıyla, girişimlerin hızlı büyümesine ve ölçeklenebilir iş modelleri inşa etmesine yardımcı oluyor. Tech Istanbul, fikir aşamasından küresele açılmaya kadarki süreçte girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik destek mekanizmaları sunmanın yanında, teknoloji severleri teknoloji dünyası ile buluşturuyor. Tech Istanbul, bugüne dek 290’dan fazla girişim destekledi. Buna ek olarak Tech Istanbul'da gerçekleştirilen 1.900 üzerinde eğitim ve etkinlik, 101.000 üzerinde katılımcıyı ağırladı.

Tech Istanbul Ön Kuluçka Başvuru Çağrısını Duyurdu

2024 yılı Ön Kuluçka başvuru çağrısını duyuran Tech Istanbul; farklı sektörlerden teknoloji girişimini geliştirmek isteyen girişimcilerin yolculuğunu hızlandırmak için uçtan uca tasarlanmış ön kuluçka programı sunuyor. 2023 yılında 66 girişimi kabul ederek ilkini gerçekleştirdiği Ön Kuluçka programı boyunca girişimciler, girişimlerinin büyüme hızını artırmak ve ölçeklenebilir iş modelleri geliştirmek için deneyimli isimlerin rehberliğinde girişimcilik yolculuklarını şekillendirdi.

Kimler Başvurabilir?

Tech Istanbul Ön Kuluçka, teknoloji tabanlı her sektörden ve farklı aşamadan girişimlerin başvurusuna açık. Ön Kuluçka programına katılmak isteyen girişimciler için son başvuru tarihi 26 Mayıs! Başvurular Tech Istanbul'un resmi web sitesi üzerinden alınıyor.