TOKDEMİR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

  • Eklenme Tarihi :13.06.2022 | 10:12

Hatayın sevilen ailelerinden Eryetli ailesinin güzel kızı Ecenaz ile Tokdemir ailesinin yakışıklı oğlu Serhat düzenlenen törenle dünya evine girdi.

TOKDEMİR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Genç çiftin nikah şahitliklerini Hatay Milletvekilleri İsmet Tokdemir ve Mehmet Güzelmansur yaptı.

 

Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir’in ağabeyinin oğlu, yeğeni Serhat Tokdemir, Elçin-Mustafa Eryetli çiftinin güzel kızları Ecenaz Eryetli düzenlenen düğün töreni ile hayatlarını birleştirdi. İş dünyasından önemli isimlerin katıldığı düğünde siyasilerde boy gösterdi. Tokdemir ve Eryetli ailelerinin mutlu günlerine tanıklık eden davetliler düğün töreninde gönüllerince eğlendi.

Genç çiftin nikah şahitliklerini yapan Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansır, “Bu gece  Hatay Milletvekili arkadaşım sayın İsmet Tokdemir'in abisi sayın. Bülent Tokdemir'in ve Handan Tokdemir'in kıymetli evlatları Serhat ile Sn. Mustafa Eryetli ve Sn. Elçin Eryetli'nin değerli kızı Ecenaz'ın en mutlu oldukları güne şahitlik ettik. Sevgili Ecenaz ile Serhat sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum, birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.” dedi. (Yaser ÇAPAROĞLU)