VESİLE OLANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN

  • Eklenme Tarihi :23.08.2023 | 15:23
  • Muhabir :

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Hataylı hayırsever Ömer Faruk Temel, depremzedelere yönelik yardımlarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

VESİLE OLANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN

Aşırı sıcaklarda depremzedelerin en büyük ihtiyaçlarından olan su ihtiyacının karşılanması için yakın zamanda çağrı yapan Başkan Temel’in çağrısına olumlu yanıt veren hayırseverlerin destekleriyle edinilen sular depremzedelere dağıtıldı. Binlerce şişe su depremzedelerin susuzluğuna son verirken, Başkan Temel, depremzede vatandaşların bir ihtiyacını daha karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu belirtti.

 

Su dağıtımının ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Temel, depremzedelere yönelik çok sayıda ihtiyacın bulunduğunu kaydetti. Depremin en büyük hasara yol açtığı Hatay’da beslenmeden giyime, sudan günlük eşyalara kadar çok fazla ihtiyacın bulunduğunu belirten Başkan Temel, kendi imkanlarınca depremzedelere yardım faaliyetlerini sürdüreceklerini ifade etti.

Başkan Temel gazetemize yaptığı açıklamada; “Çadırda yaşamlarını sürdüren depremzede ailelere su yardımında bulunduk vesile olanlardan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Kısa sürede dağıtımı yapılan suları alan depremzede vatandaşlar, susuzluk sorununun kendilerini çok zorladığını belirterek, bu anlamda dertlerine deva olan Başkan Temel’e ve tüm hayırseverlere teşekkürlerini sundular. (Haber Merkezi)