YILMAZER’DEN BAŞKAN YILMAZ’A PLAKET

  • Eklenme Tarihi :08.12.2022 | 13:02
  • Muhabir :

Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer, Hatay Tanıtım Günleri etkinliğine verdiği destek nedeniyle Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

YILMAZER’DEN BAŞKAN YILMAZ’A PLAKET

Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay’ın metropol şehirlerde en iyi şekilde tanıtılması için yapılan çalışmalara her zaman destek vereceklerini bildirerek, Başkan Yılmazer ve yönetim kurulu üyelerine  görevlerinde başarılar diledi. 

Gösterdiği misafirperverlikten dolayı memnuniyetini dile getiren Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer, “Hatay Dernekler Federasyonu olarak, her alanda, her zaman yanımızda olan, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz'a Federasyonumuz ve şahsım adına şükranlarımı sunarım.” dedi.

Yapılan karşılıklı konuşmaların ardından Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer tarafından Hatay Tanıtım Günleri’ne verdiği desteklerden dolayı Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a bir plaket takdim etti.