Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Samandağ’da 1. Olagan Genel kurulunu gerçekleştirdi. Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Konferans Salonu'nda yoğun katılımla gerçekleşen kongrede İlçe seçim kurulu personeli Halef Açıkgöz ve Mehmet Karaali sandık kurulunda görev yaparken, kongreye

,

DEVA Partisi Teşkilatlardan sorumla Genel başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, AK Parti Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir, DEVA Partisi İl başkanı Sabit Coşkun, muhtarlar, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Gerçekleşen kongrede Kongre Deva Partisi Samandağ İlçe Teşkilatı yönetim kurulu şu isimlerden oluştu ; Ata Cilli, Ahmet Kör, Mustafa Çolak, Tarık Toplu, Feryal Barutçu, Anıl Pınar, Yunus Altay, Özgür Bahap, Levent Akdeniz, Emine Kallıoğulları, Yeliz Yılmaz, Bilgen Fırıncıoğulları, Salih Gemli ve Cemil Eser.

KALLA TEŞEKKÜR KONUŞMASI YAPTI

İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından konuşma yapan DEVA Partisi Samandağ ilçe başkanı

Av. Faruk Kalla;  “Türkiye’ni DEVA’sı, Samandağ'ın DEVA'sı Hazır, 1. Olağan kongremizi yaparak hizmete hazır kadrolarımızla, hizmete susamış halkımıza hizmet için önemli bir adım daha atmış olacağız, hepinizi DEVA çatısı altında bir damla olmaya davet ediyorum, gün geldiğinde o umut damlaları, sel olup hizmet olarak halkımıza dönecektir.” dedi.

DAHA YAŞANILIR BİR ÜLKE YARATMAK

Bu memlekette kardeşçe yaşadığımızı söyleyen Kalla; “Biz buradan bu İlçede farkı inançlarla beraber yaşamaktan  gurur duyuyoruz.  Biz bu memleketin iyi bir yere gelmediği için beraber hareket ediyoruz. Adalet için Deva Partisi, eşit ve onurlu bir hayat için Deva partisi, İşkenceye hayır dediği için Deva Partisi Siyasi ve düşünce suçlarına özgürlük dediği için DEVA partisi.  Benim için bizler için milyonlar için kurtuluş DEVA partisi, Çiftçiler emekçiler üretebilsin diye DEVA partisi İnsan hakları için dalet için  demokrasi için DEVA partisi, kayyumlara dur demek için DEVA partisi. Eşit ve onurlu bir yaşam için DEVA partisi. Tek gayemiz çocuklarımızın  daha yaşanılır bir ülke yaratmak”. (Haber Merkezi)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz