İskenderun Belediyesi, halkın daha sağlıklı ve huzurlu bir yaz dönemi geçirebilmesi için haşereyle mücadele çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürüyor. Larva ile mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirten İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Halkımızın daha sağlıklı ve huzurlu bir yaz dönemi geçirebilmesi için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

,

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yaz mevsimi geçirebilmeleri amacıyla yürüttüğü haşere ile mücadele çalışmalarını hızlı ve etkin bir şekilde sürdürüyor.

Bu çerçevede larva mücadelesiyle başlanılan süreç uçkun mücadelesi ile devam ediyor. Bu amaçla tüm mahalleler periyodik bir şekilde ilaçlanıyor.

MÜCADELE SEZON BOYUNCA ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLECEK

Devam eden ilaçlama çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı,” İlçe sınırları içindeki tüm cadde, sokak, park ve yeşil alanlarda zararlı haşerelere karşı ilaçlama çalışmasını  sürdürüyoruz. Haşerelerin üreme kaynakları titizlikle ilaçlanıyor. Ekiplerimiz ayrıca, ilçe genelindeki çöp bidonları, konteynerler, pazar yerleri, temizlik hizmetlerinde kullanılan çöp toplama araçlarını da ilaçlamakta ve dezenfekte etmektedirler. Bu konu çok önemli” şeklinde konuştu.

Öte yandan haşere ile ilgili şikâyetlerin İskenderun Belediyesinin 444 1 939 numaralı telefonuna iletilebileceği bildirildi. (Haber Merkezi)

 

 

 

 
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz