ALTINÖZÜ’NE MÜJDE ANKARA’DAN

  • Eklenme Tarihi :15.12.2022 | 14:27
  • Muhabir :

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, ilçeye hizmet kazandırma amacıyla bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti

ALTINÖZÜ’NE MÜJDE ANKARA’DAN

Ankara’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden Başkan Sarı, görüşme sonrası Altınözülülere yeni hastane müjdesini verdi. Bakan Koca’yla gerçekleştirdiği görüşmede Altınözülü vatandaşların hastane talebini ilettiğini dile getiren Başkan Sarı, Bakan Koca’nın Altınözü’nün ihtiyaçları ve beklentileriyle yakından ilgilendiğini ve Altınözü Devlet Hastanesi’nin 2023 yılı yatırım planına alındığını ifade etti. İlçede sevinç yaratan gelişmeyi “Altınözü’müze bir müjde daha” ifadesiyle duyuran Başkan Sarı, desteğinden ötürü Bakan Koca’ya teşekkür etti.

BAKAN KOCA, İLÇEMİZİN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Yeni yapılacak olan Altınözü Devlet Hastanesi’nin ilçeye hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Sarı, “Altınözü’müze bir müjde daha vermenin heyecanını yaşıyoruz. Sayın bakanımızdan Altınözü Devlet Hastanesi’nin sözünü aldık. AK Parti Bölge Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi, Hatay Milletvekilimiz Sayın Hacı Bayram Türkoğlu ve Reyhanlı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Hacıoğlu ile birlikte Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek İlçemizde ihtiyaç duyulan Hastane talebimizi ilettik.  İlçemizin sorunlarıyla yakından ilgilenen ve 2023 yılında Yeni Hastanenin müjdesini vererek bizleri sevindiren kıymetli Bakanımıza ilgi ve destekleri için çok teşekkür ederim. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu. 

BİR MÜJDE DE PAYAS VE DÖRTYOL’A

AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu ile Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’nun Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya yaptığı ziyarette Altınözü Devlet Hastanesi’nin yanı sıra proje aşamasındaki Payas Devlet Hastanesi ve Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin de 2023 yılı yatırım planına alınacağı belirtildi. (Haber Merkezi)