ANTAKYA BELEDİYESİNDE İMZALAR ATILDI

  • Eklenme Tarihi :11.01.2023 | 09:28
  • Muhabir :

Antakya Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi imzalandı.

ANTAKYA BELEDİYESİNDE İMZALAR ATILDI

Sözleşmeyi Antakya Belediyesi Başkanı İzzettin Yılmaz ile Bem-Bir-Sen ve Hizmet-İş sendikaları temsilcileri imzaladı. Antakya Belediyesi’nde imza töreni düzenlendi. Düzenlenen törende Antakya Belediyesi ile Bem-Bir-Sen ve Hizmet İş Sendikaları arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmza törenine Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz Bem-Bir-Sen Hatay Hatay Şubesi Başkanı Murat Başar ve Hizmet-İş Sendikası Hatay Şubesi Başkanı Ercan Salcan katıldı.

Toplu İş Sözleşmesi imza töreninde konuşan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, “Bem-Bir-Sen ve Hizmet-İş sendikalarına bağlı çalışan personellerimizin toplu iş sözleşmesini imzalamak için bir araya geldik. Taşerondan, sözleşmeliye, norm kadro işçisinden memuruna kadar tüm statülerdeki personellerimizin haklarını en iyi şekilde vermenin gayreti içerisindeyiz. Çalışanlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından toplu iş sözleşmesini Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Bem-Bir-Sen Hatay Hatay Şubesi Başkanı Murat Başar ve Hizmet-İş Sendikası Hatay Şubesi Başkanı Ercan Salcan tarafından imzalandı.

Toplu iş sözleşmesinin imzalanması ve hak ettikleri zammı alan Antakya Belediyesi personelleri davul zurna eşliğinde atılan imzaları kutlayarak, Başkan Yılmaz’a teşekkür ettiler. (Yaser ÇAPAROĞLU)