BAŞARILI İTFAİYE ERLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

  • Eklenme Tarihi :13.01.2023 | 10:17
  • Muhabir :

Defne İlçesi Döver Mahallesi’nde uçuruma yuvarlanan bir otomobilden 3 kişiyi kurtaran itfaiye personeli teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

BAŞARILI İTFAİYE ERLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, görevlerini başarıyla yerine getiren 9 personelini daha başarı belgesiyle ödüllendirdi. İtfaiye Daire Başkanlığı 2. Bölge İtfaiye Şube Müdürü A.Serhat Beydilli, personeline teşekkür etti.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı 2. Bölge İtfaiye Şube Müdürlüğünde düzenlenen ödül töreninde İtfaiye Daire Başkanlığı 2. Bölge İtfaiye Şube Müdürü A.Serhat Beydilli, uçuruma yuvarlanan araçtan 3 kişi kişiyi kurtaran Umut Kurt, Tahsin Hamurcu, Ejder Yılmaz, Halit Kadife, Ali Alyanak, Emin Keremoğlu, Mehmet Çenteli, Mehmet Palaoğlu ve Ahmet Alyanak’a teşekkür belgelerini verdi.

Ödül töreninde konuşan İtfaiye Daire Başkanlığı 2. Bölge İtfaiye Şube Müdürü A.Serhat Beydilli, “Eğer bir yerde ceza mekanizması varsa mutlaka ödül mekanizması da olmalı. Bu yüzden personelimizin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için başarılı olan itfaiye erlerimize, teşekkür belgesi ile ödüllendirdik. Personelimizin o gün büyük bir gayret ve özveriyle çalışması 3 canı kurtardı. Bu büyük bir başarı bu başarıyı da ödüllendirmek bizim görevimiz.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)