BUDA BANKA İŞKENCESİ!

  • Eklenme Tarihi :01.09.2023 | 11:07

Hatay’da vatandaşların işlerini kolaylaştırmak için kurulan Ziraat Bankası konteyner şubesi, tam aksine vatandaşların işlerini daha da zorlaştırıyor.

BUDA BANKA İŞKENCESİ!

Sıcak altında saatlerce kuyruk bekleyen depremzede vatandaşlar tam bir işkence çekiyor.

Hava sıcaklıklarının 40 dereceyi geçtiği günlerde depremzedeleri güneşin altında saatlerce bekleten Ziraat Bankası personelleri, mesai bitti diyerek saatlerce kuyrukta bekleyen vatandaşları elleri boş gönderiyor.

KUYRUĞUN SONU YOK

Yüzlerce vatandaş, paralarını çekmek için Ziraat Bankası kuyruğunda beklemek zorunda kalırken, personel ve şube azlığından dolayı çoğu vatandaş eli boş dönmek zorunda kalıyor.

Ulaşım imkanlarının kısıtlı olduğu şu günlerde vatandaşlar, personellere tepki göstererek ya şube sayısının artmasını, ya da personel sayısının artması gerektiğini belirttiler.

VATANDAŞLAR HATAY VALİLİĞİ’NE SESLENDİ

Hatay Valiliği’ne konuyla ilgili seslerini duyurmak isteyen vatandaşlar yaptıkları açıklamalarda; “Saatlerce kuyrukta bekledikten sonra personeller mesai bitti diyerek bankayı kapatıp gidiyor.

Biz zar zor geldiğimiz köyümüze elimiz boş dönüyoruz. Paramızı bankadan çekemezsek evimize nasıl erzak alacağız.  Hatay Valiliği sesimizi duysun ve bizi bu işkenceden kurtarsın. Şube ve personel sayısının artması gerekmektedir. Antakya’daki mevcut Ziraat Bankası şubesi bu nüfusa yetmemektedir” dediler. (Haber Merkezi)