BÜYÜK ZAFER ERZİN’DE FESTİVALLE KUTLANDI

  • Eklenme Tarihi :01.09.2023 | 10:47
  • Muhabir :

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101'inci yıldönümü Hatay’ın Erzin İlçesi’nde “Zeytin Festivali ve Çocuk Şenliği” ile birlikte kutlandı.

BÜYÜK ZAFER ERZİN’DE FESTİVALLE KUTLANDI

Ak Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olarak çalışmalarını aralıksız sürdüren Burak Bila’nın sponsorluğunda Gökdere İlkokulu bahçesinde gerçekleştirilen gecede Erzin halkı unutulmaz bir gece yaşadı. Vatandaşlar 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

 

BİLA: 101’İNCİ YILDÖNÜMÜNÜ COŞKUYLA KUTLAMAK İSTEDİK

Gecede ilk konuşmayı yapan Erzin Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İrfan Bila, “Erzin için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101. Yıldönümü nedeniyle bugünü coşkuyla kutlamak istedik. Zeytin Festivali ve Çocuk Şenliğinin bu yıl 7’ncisini düzenliyoruz. Bila Şirketler Grubunun sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu etkinliğe katılımınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN ELMASOĞLU ZAFER BAYRAMI’NI KUTLADI

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ise Büyük Zaferin 101’inci yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşadıklarını belirterek, Erzin halkının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

MHP İL BAŞKANI ALTAY’DAN TEŞEKKÜR

Zeytin’in anavatanlarından biri olan Hatay’ın ‘Zeytin’e verdiği öneme dikkat çeken MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay ise, “Altınözü Zeytini farklı ama Erzinli hemşerilerimizin emeklerine sağlık. Bugün kutladığımız Büyük Zaferin 101’nci yıldönümü kutlu olsun. Bu etkinliği düzenleyen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

TRT SANATÇILARI YÜCEL VE TAŞÇIOĞLI GECEYE DAMGA VURDU

Çocuklar için animasyon gösterileri de unutulmazken, TRT Sanatçıları Tuğba Yücel ve Didem Taşçıoğlu konserleriyle devam eden gecede kurum kuruluş temsilcilerine plaket takdiminde bulunuldu.

BİLA’DAN KATILANLARA PLAKET

Yapılan protokol konuşmaların ardından Erzin Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı İrfan Bila, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, MHP Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay, Erzin İlçe Jandarma Komutanı Harun Baykal, MHP Erzin ilçe Başkanı Kadir Bozkurt ve muhtarlar başta olmak üzere, kurum kuruluş ve STK temsilcilerine plaket takdim etti.

ERZİN’İN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Erzin Belediye Başkanlığına aday adayı olan ve Erzin için hizmet çalışmalarını sürdüren Bila Yönetim Kurulu Başkanı Burak Bila’da yaptığı konuşmada, “Bu sosyal etkinliklerimiz devam edecek. Biz Erzin için, geleceği için ne yapmamız gerekiyorsa çalışmaya devam edeceğiz. Erzin’e herkesi davet ediyoruz. Hatay’ın en güzel ilçelerinden biri. İnşallah buraya hizmet etmek için aday adayı oldum. Halkımızın da yoğun bir teveccühü var. Gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Buraya gelerek bizleri onara eden tüm protokol üyelerine, kurum kuruluş temsilcilerimize, muhtarlarımıza, hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diye konuştu. (ESRA TURAN)