ELLER ŞEHİT GÜNER İÇİN SEMAYA AÇILDI

  • Eklenme Tarihi :13.12.2022 | 12:49

MEKANI CENNET OLSUN

ELLER ŞEHİT GÜNER İÇİN SEMAYA AÇILDI

Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde şehit olan Altınözülü Piyade Sözleşmeli Er Fırat Güner’in ruhuna atfen Kıyıgören Mahallesi’nde Mevlid-i Şerif okundu.

Şehit Güner’in dualarla anıldığı Mevlid-i Şerif programına ailesi ve yakınlarının yanı sıra Altınözü Kaymakamı Cem Gümrükçü, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık, Altınözü ilçe protokolü, askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katılım gösterdi.

Altınözü İlçemizde gerçekleşen Mevlid-i Şerif programında aziz şehidimizin ailesi ile bir araya gelerek acılarını paylaşan ve şehidimiz için yapılan duanın ardından konuşan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Şehitlerimizin vatan ve bayrak uğruna, milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşamaları için yapmış oldukları fedakârlıkları anlatmaya kelimeler yetmez. Kıyıgören Mahallemizden kahraman şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er Fırat Güner’in ruhuna düzenlenen Mevlidi Şerif programına ilçe protokolümüz ve teşkilatımız ile birlikte katıldık. Şehidimizin ailesine bir kez daha taziyelerimizi ilettik. Şehidimize Cenab-ı Allah’tan Rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Aziz Şehidimizin Makamı âli, kabri pür nur, mekanı cennet olsun inşallah” dedi.

Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca önceden döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu sözleşmeli er Fırat Güner şehit düşmüştü. (Yaser ÇAPAROĞLU)