EŞİNİ SONSUZLUĞA UĞURLADI

  • Eklenme Tarihi :21.01.2023 | 22:12
  • Muhabir :

Gülşen Akyurt, sevenlerinin duaları ve gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

EŞİNİ SONSUZLUĞA UĞURLADI

Hatay’ın Belen ilçesinde aile sağlığı merkezinden çıkıp el ele yolun karşısına geçmeye çalışırken, hareket eden hafriyat kamyonunun altında can veren Gülşen Akyurt, sevenlerinin duaları ve gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Belen’de dün Aile Sağlığı Merkezi'nden çıkıp, geldikleri otomobile doğru el ele tutuşarak, yolun karşısına geçmek isteyen 24 yıllık evli Gülşen ve Mustafa Akyurt çifti, birlikte acı bir ayrılığa doğru yürüdü. Sinyalizasyon ışıkları yeşile döndü ve sürücüsünün hareket ettirdiği 27 AOE 858 plakalı hafriyat kamyonu, çiftten Gülşen Akyurt'a çarpıp altına aldı ve olay yerinde hayatını kaybetti, eşi Mustafa Erdoğan Akyurt ise kazadan son anda kurtuldu.

Hayatını kaybeden 51 yaşındaki Gülşen Akyurt için bugün İskenderun Kaptan Mehmet Paşa Camide öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazında saf tutan eşi Mustafa Akyurt ile yakınları güçlükle ayakta durabildi.

Kılınan cenaze namazının ardından merhume Gülşen Akyurt, gözyaşları ve dualarla Karaağaç asri mezarlığında toprağa verilerek ebediyete uğurlandı. (Haber Merkezi)