GENÇLİK MECLİSİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :01.02.2023 | 12:22
  • Muhabir :

Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisi, çalışmalarına devam ediyor

GENÇLİK MECLİSİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Gençlik Meclisi üyeleri Gaziantep, Eskişehir, Isparta, Konya ve Adana’ya giderek bu illerdeki gençlik meclisi üyeleriyle bir araya geldi ve Gençlik ve Meclisi çatısı altında yapılabilecek projelere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

 

Şehir dışındaki temaslarını tamamlayarak Altınözü’ne dönen gençler, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’ya ziyaret ederek, yürütmekte oldukları çalışmalara hakkında Başkan Sarı’ya bilgi verdi. AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin de hazır bulunduğu görüşmeye ilişkin bir açıklama yapan Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “Altınözü Belediyesi Gençlik Meclisini AK Parti Hatay bölge Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Şanverdi ile birlikte ağırlayarak yürütmüş olduğu çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldık. Gençler varsa umut var demektir. Gençlik Meclisimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim” diye konuştu.

GENÇLİĞE VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İlgi ve desteklerinden dolayı Başkan Sarı’ya teşekkür eden Altınözü Gençlik Meclisi Başkanı İsmail Aslan, “Sayın Vekilimize, Altınözülü gençlerimiz ve Meclisimiz adına desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın Başkanımız Rıfat Sarı’ya da gençliğe verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Gençlik Meclisi olarak belediye başkanımızın da desteğiyle gençlerimizin yararına olan projeler üreterek ilçemizdeki gençlerin sesi olmayı hedefliyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)