HASIRCI: İSRAİL FİLiSTİNLİLERİ KATLETMEYE DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :06.12.2022 | 14:32
  • Muhabir :

Ortadoğu halklarına karşı sürdürülen bu düşmanca tutum insan haklarına karşı samimi tutum sergileyen bütün kesimler tarafından kınanmalıdır.

HASIRCI: İSRAİL FİLiSTİNLİLERİ KATLETMEYE DEVAM EDİYOR

Tüm Öğretmenler Birliği Sendikası adına yazılı bir açıklama yayımlayan  Hizam Hasırcı, İsrail’de gözaltına alınmamak için direnen Filistinli gencin sokak ortasında vahşice öldürülmesini kınadı. Yaşanan olayın münferit olmadığına dikkat çeken Hasırcı “ Siyonist İsrail polisi gözaltına alınmamak için direnen FİLİSTİNLİ bir genci sokak ortasında infaz etti. Bu olay münferit değildir.Filistin halkına karşı hergün işlenen,sistematik bir hal alan çirkin ve vahşi suçlardan sadece birisidir.

Batılı ülkelerin herhengi birinde buna yakın bir olay olduğunda dünya devletlerinin ve güdümlü basının başsağlığı mesajları yayınlanırken Filistin ve Ortadoğu söz konusu olduğunda emperyalizmin ve Siyonizmin işlediği suçlara sesiz kalınması ikiyüzlülüktür.

 

Bizler TÖBSEN olarak,bu katliamlara imza atan emperyalist ABD ,Siyonist İsrail ve yardakçıları başta olmak üzere,katliamları görüp sesiz kalan bütün kurum ve devletleri şiddetle kınıyoruz.

Yemen'de,Suriye'ye,Suriye'den Filistin'e direnen bütün halkları selamlıyoruz” dedi. (Haber Merkezi)