HATOKDER Heyetinden Müdür Yıldırım’a Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :29.08.2023 | 12:36
  • Muhabir :

Deprem sonrası faaliyetlerine devam eden Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği Yönetimi yakın zamanda başlayacak olan yeni eğitim öğretim sezonu öncesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Süleyman Yıldırım'ı makamında ziyaret ettiler.

HATOKDER Heyetinden Müdür Yıldırım’a Ziyaret

Hatay Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatma Oduncu ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında:” HATOKDER yönetimi olarak Aile ve Sosyal hizmetler İl Müdürümüz Süleyman Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İl müdürümüzle deprem felaketi sonrasında Hatay genelinde hasar alan ve tekrar faaliyete geçecek olan kurumlarımızla  ilgili izlenecek prosedürleri istişare ettik.Müdürümüz; çocuklarımızın ikinci yuvası konumunda sayılan kurumlarımızın tekrar faaliyete geçebilmesi, sektörümüzün tekrar canlanabilmesi ile ilgili, bakanlık ve müdürlük nezdinde yapılabilecek, iş ve işlemlerde her türlü desteklerle yanımızda olduklarını ifade etmişlerdir. 

İl Müdürümüz Süleyman Yıldırım ve İl Müdür yardımcımız Sebahattin Büyüktelli’ye ayırdıkları zaman ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.”dedi.(Haber Merkezi)