HEYECAN FIRTINASINA SAHNE OLDU

  • Eklenme Tarihi :24.10.2022 | 11:28
  • Muhabir :

Altınözü Belediyesi ve Altınözü Kaymakamlığı tarafından düzenlenen 6.ncı Altınözü Zeytin Zeytinyağı ve Gastronomi Festivali çerçevesinde düzenlenen yarışmalar heyecan fırtınasına sahne oldu.

HEYECAN FIRTINASINA SAHNE OLDU

“En Güzel Traktör Süsleme”, “ Yeme Yarışması” ve Zeytin Kırma Yarışmalarının düzenlendiği festivalde yarışmaılar birincilik için ter döktü.

Yarışmalar, renkli görüntülere sahne oldu. Düzenlenen Zeytin Kırma Yarışması’ndakıyasıya bir rekabet ile yarışmanın kazananları belli oldu. Yarışmanın birincisi olan Nuray Bozdoğan yarım altın, yarışmanın ikincisi olan İlknur Kart çeyrek altın ve yarışmanın üçüncüsü olan Hüsnü Uzun gram altın ödülünü kazandı. Gerçekleşen bir diğer yarışma olan  En Güzel Traktör Süsleme Yarışması’ndada ödüller sahiplerini buldu. Yarışmanın birincisi olan Cuma Palaoğlu’na yarım altın, yarışmanın ikinci olan Harun Küçük’e çeyrek altın, yarışmanın üçüncüsü olan Cuma Ali Bekiroğlu ‘na ise gram altın verildi. Altınözü Zeytin Kafe’de düzenlenen Zeytin Yeme Yarışması’nın birincisi ise 33 zeytin yiyerek İbrâhim Eke oldu. Daha sonra festival alanında büyük katılımla gerçekleşen krobatik paten, bisiklet, kaykay ve break dance gösterilerinden oluşacak Extreme Show vatandaşlara unutulmaz dakikalar yaşattı.