HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :14.09.2023 | 12:01

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği (İS-DER) Hatay Gazeteciler Cemiyeti'ne nezaket ziyaretinde bulundu.

HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

Yoğun katılımın gerçekleştiği ziyarette HGC İskenderun Temsilcilsi Işık Şener ile gündemi değerlendiren İSDER Başkanı Onur Açıkalın, İSDER'in İskenderun menfaatleri için her türlü mecrada ellerini taşın altına koymaktan çekinmeyeceklerini dile getirdi.

 

Açıkalın; "Malumunuz İskenderun, Hatay ile birlikte 11 ilimiz onlarca ilçelerimiz depremde ağır yara aldı. Bu süreci en hızlı şekilde atlatmaya çalışıyoruz. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın." açıklamasında bulundu.

İSDER hakkında açıklama yapan Başkan Açıkalın; "İskenderun'da birliği ve beraberliği sağlamak için sosyal ve kültürel olarak kentimizin sesini daha da güçlü şekilde duyurmak, sıkıntılarına çözüm aramak ve birlikte omuz omuza kardeşçe yaşamak için tüm yönetim ve üyelerimizle elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz. Bu sebeple derneğimizin sloganı 'SEN BEN YOK, BİZ VARIZ' dedik." ifadelerinde bulundu.

HGC İskenderun Temsilcisi Işık Şener ise İSDER'in ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, "Cemiyetimize yoğun katılım ile ziyaretinizden memnuniyet duyduk. Kentimizin refahı, birliği ve beraberliği için böyle güzel insanların bir araya gelmesinden dolayı mutlu ve umutluyuz." dedi. (HASAN EROCAK)