İSTE REKTÖRLÜK İLETİŞİM MERKEZİ BİR YAŞINDA

  • Eklenme Tarihi :11.01.2023 | 10:07
  • Muhabir :

İSTE REKTÖRLÜK İLETİŞİM MERKEZİ BİR YAŞINDA

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörlük İletişim Merkezi (RİMER) bir yıldır öğrencilerin talep ve şikayetlerine cevap veriyor. İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) kurumsallaşma sürecinde devreye giren İskenderun Teknik Rektörlük İletişim Merkezi (RİMER) bir yıldır öğrencilerin talep ve şikayetlerine cevap veriyor. İletişim kanallarını sürekli açık tutan İSTE, Rektörlük İletişim Merkezi sayesinde öğrencilerin üniversite birimlerine hızlı ve etkin bir şekilde ulaşılmasına imkân sağlıyor. Öğrencilerin üniversite ile ilgili istek, öneri ve şikâyetleri doğrudan, hızlı ve kolay biçimde yönetime ulaştırmasına aracılık eden Rektörlük İletişim Merkezine yapılan başvurular en kısa sürede değerlendiriyor ve cevaplanıyor.

Hizmete açıldığından bu yana 100’ün üzerinde başvurunun yanıtlandığı RİMER, öğrencilerin her konuda yaptığı başvuruyu titizlikle inceleyip cevaplandırıyor.

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, “iki yönlü simetrik iletişim modelini benimseyerek hizmete açtığımız Rektörlük İletişim Merkezi’nin ilk yılını geride bıraktık. Yapılmış olması için yapılan şeyleri geride bırakarak kurumsal bir üniversiteye yaraşır biçimde aktif kullandığımız unsurları İSTE’ye kazandırıyoruz. Görüşleri ile İSTE’yi daha güzel hale getirmemize katkı sunan öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Her öğrencimiz ahlaki ve görgü kurallarına uygun biçimde bizimle istediği her zaman iletişim kurabilir” diye konuştu. (Haber Merkezi)