KAYMAKAM OKATAN’DAN ESNAF TEMSİLCİLERİNE ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :18.11.2022 | 11:43
  • Muhabir :

Defne İlçesi’ne yeni atanan Defne Kaymakamı Kadir Okatan, Defne İlçesi’nde faaliyet gösteren Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Karataş ile Defne Harbiye Kooperatif Başkanı Semir Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

KAYMAKAM OKATAN’DAN ESNAF TEMSİLCİLERİNE ZİYARET

Gerçekleştirilen ziyarette Defne İlçesi’nde faaliyet gösteren Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarları Odası’nın çalışmaları hakkında bilgiler alan Kaymakam Okatan, misafirperverliğinden dolayı Oda Başkanı Murat Karataş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

KARATAŞ: ZİYARETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduğunu belirterek bir açıklama yapan Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Karataş, “Defne ilçemizin yeni kaymakamı Sayın Kadir Okatan’ı Defne Harbiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi olarak odamızda ağırladık. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” ifadelerine yer verdi.

İKİNCİ ZİYARET DEFNE HARBİYE ESNAF KOOPERATİFİ’NE

İkinci ziyaretini Defne Harbiye Kooperatif Başkanı Semir Öztürk’e gerçekleştiren Defne Kaymakamı Kadir Okatan burada esnafa yönelik gerçekleştirilen kooperatif çalışmaları hakkında bilgiler alarak Başkan Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. 

ÖZTÜRK: ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Defne Harbiye Kooperatif Başkanı Semir Öztürk ise yaptığı açıklamada, “İlçemize atanan Kaymakamız Sayın Kadir Okatan’a gerçekleştirdiği ziyaret dolayısıyla teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.